10.11.2015

Prezent dla Mamy MOM

Przy okazji pierwszych odwiedzin u bliskich nam osób, którym na świat przyszło dziecko zazwyczaj przynosimy jakiś drobiazg dla malucha np. pieluchy, grzechotki czy kocyk. I nie wiedzieć czemu rzadko myślimy o młodej mamie. W najlepszym wypadku rodzicielka dostanie gratulacje i krem na rozstępy albo okolicznościowy kubek, ewentualnie jakiś poradnik nt. noworodków, którego i tak nie zdąży przeczytać.
W jakiś magiczny sposób zapominamy, że wydarzenie jakim jest poród ma dwóch głównych bohaterów dziecko i mamę. Nie umiem zrozumieć czemu tak się dzieje i tak rzadko doceniamy wszystkie starania i siły jakie w donoszenie ciąży i poród wkłada mama. W czasie gdy maluch spokojnie rośnie i nabiera sił w najbezpieczniejszym miejscu na świecie- maminym brzuchu, nasza niedoceniona bohaterka miewa nudności, duszności i inne ciążowe niedogodności, jest kuta, badana, testowana... i takie tam.
No i jak się nad tym zastanowić to nie wiem jak Wy, ale ja jestem zdania, że naszej bohaterce też się coś należy. Na pamiątkę, w dowód uznania, by wzbudzić uśmiech na zmęczonej buzi. Tak po prostu żeby przypomnieć jej że nadal jest kobietą/ przyjaciółką/ kochanką/ siostrą/ córką/ najfajniejszą sąsiadką świata, a nie tylko maszyną karmiąco- pielęgnującą.

Prezent z okazji narodzin synka. So Simply MOM
I nawet jeżeli młoda mama od razu nie skorzysta z naszego prezentu zafundujcie jej coś ekstra i od serca. Co? To od Was zależy :) 
Moim zdaniem w grę wchodzą biżuteria, perfumy, dobre kosmetyki, bon do drogerii czy sklepu z ciuchami, książka ulubionego autora  albo coś co nie pozwoli jej zapomnieć o ukochanym hobby.
Oto co z I. przygotowaliśmy dla bliskiej nam rodziny, która niedawno się powiększyła :)

Trochę ciuszka dla Maluszka.
Misiunia dla Tatunia.
Upominek niewielki dla Rodzicielki. 
Coś ekstra dla Młodej Mamy :)
A ten upominek to srebrny łańcuszek i zawieszka z pierwszą literą imienia zarówno potomka jak i jego taty :)

A czym Wy obdarowalibyście młodą mamę?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz