15.06.2016

Testuję ze Streetcom: Stovit Naturalnie Owocowe

Dzięki kampanii Streetcom miałam zaszczyt testować Stovit Naturalnie Owocowe. Zaszczyt to odpowiednie słowo ponieważ oprócz babcinych, w życiu nie jadłam podobnie pysznych konfitur! 
W moje ręce trafiło 10 słoiczków z naturalnie owocowym wsadem :) A wśród tych słoiczków: 
WIŚNIA - wytrawna, 
TRUSKAWKA - obłędnie słodka,
OWOCE LEŚNE - smak całego lata,
CZTERY OWOCE - dla niezdecydowanych oraz
BRZOSKWINIA I MARAKUJA- tropikalne ;)
Zaś w słoiczkach owoce w delikatnym żelu i zero syropu glukozowo- fruktozowego,  barwników, sztucznych aromatów, a i cukru w sam raz. W zamian mamy:
Wiśnie: wiśnie, cukier, skrobia, sok z cytryny, sok z aceroli. Sporządzono z 70g. owoców na 100g.
Owoce leśne: owoce w zmiennych proporcjach, jeżyny, maliny, jagody, truskawki, czarne porzeczki, cukier, skrobia, sok z cytryny, sok z aceroli. Sporządzono z 70g. owoców na 100g.
Cztery owoce: owoce w zmiennych proporcjach, wiśnie, truskawki, czerwone porzeczki, czarne porzeczki, cukier, skrobia, sok z cytryny, sok z aceroli. Sporządzono z 70g. owoców na 100g.
Truskawki: truskawki, cukier, skrobia, sok z cytryny, sok z aceroli. Sporządzono z 70g. owoców na 100g.
Brzoskwinie z marakują: brzoskwinie, cukier, sok odtworzony z koncentratu marakui, skrobia, przeciwutleniacz - kwas askorbinowy, sok z cytryny. Sporządzono z 70g. owoców na 100g. produktu.

Zachęcona składem jak u babci do testowania przystąpiłam niezwłocznie. A że nie było z czego zrobić grzanek, Naturalnie Owocowe trafiły do jogurtu naturalnego dzięki czemu powstał najsmaczniejszy jogurt owocowy świata ;) Od razu dałam duży plus za zgrabne i użyteczne opakowanie do którego zarówno zmieszczę dużą łyżkę jak i paluchem wydłubię pozostałości konfitury ;) Tylko nie mówcie, że tak nie robicie, bo nie uwierzę...

No i się zaczęło: grzanki, naleśniki, lody, racuchy, desery jogurtowe, twarożki i inne pyszności. No i wielkie testowanie ze znajomymi i rodziną, a testowaliśmy przy grillu, a co?! :) To był pierwszy w życiu grill, na którym furorę robiły owoce ;) Wiśnie zaraz poszły jako dodatek do mięs, owoce leśne na podpieczony chlebek, a cała reszta była po prostu wyjadana ze słoiczków. I szczerze mówiąc zachwytom nie było końca! Chwalono naturalny smak, skład (szczególnie brak syropu glukozowo- fruktozowego), konsystencję, zapach i mnogość zastosowań.Na koniec czysta matematyka - 70% owoców i zaledwie 26% cukru to jednocześnie 100 kcal na 100g konfitury a całość w cenie ok. 5,50 zł. Pewnie w moim sklepie są tańsze konfitury, ale lepszych nie ma!! :) 
I jedynie czego nam brak to Naturalnie Owocowej żurawiny... Drogi #STOVIT potraktuj to jako sugestie, prośbę i wyzwanie w jednym ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz